I KOLEJKA ROZGRYWEK TURNIEJOWYCH

Dnia 11 kwietnia 2015 roku rozpoczęliśmy rozgrywki turniejowe w ramach Pomorskiego ZPN. W stosunku do jesieni nastąpiła istotna zmiana: jedna drużyna została przydzielona do grupy 16 i rywalizuje z LECHIĄ Gdańsk, CZARNYMI Pruszcz, GEDANIĄ Gdańsk oraz POLONIĄ Gdańsk, natomiast druga do grupy 18 i rywalizuje z drużynami OLIMP Mierzeszyn, SOKÓŁ Ełganowo, CZARNI II Pruszcz, GEDANIA II Gdańsk.

I turniej odbył się w Pruszczu Gdańskim, natomiast II w Gdańsku na obiektach Gedanii. Chłopcy zaprezentowali kawał solidnego footballu osiągając wspaniałe wyniki. Cieszy zwłaszcza bardzo dobra gra i ogromne zaangażowanie. BRAWO!!!!

W moim odczuciu był to jeden z lepszych występów chłopców w ostatnim czasie:)

GTS PRUSZCZ GD. - LECHIA GDAŃSK 1-4

GTS PRUSZCZ GD. - CZARNI PRUSZCZ 4-3

GTS PRUSZCZ GD. - POLONIA GDAŃSK 4-0