III KOLEJKA ROZGRYWEK TURNIEJOWYCH

W III kolejce rozgrywek turniejowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej nasi chłopcy zmierzyli się w turniejach rozgrywanych w Gdańsku oraz Trąbkach Wielkich. Oba turnieje rozegrano w sobotę, odpowiednio o 10.00 oraz 11.00.

Bardzo dobrze zaprezentował się zespół występujący w Trąbkach, gdzie rozgromił wszystkich przeciwników i nie pozostawił złudzeń, która drużyna była tego dnia lepsza.

Troszkę słabiej zaprezentował się zespół występujący w Gdańsku, notując wygraną, remis i przegraną. Nie pojawiła się drużyna Lechii Gdańsk.

GTS PRUSZCZ GD. - LECHIA GDAŃSK 3-0 vo.

GTS PRUSZCZ GD. - CZARNI PRUSZCZ 0-3

GTS PRUSZCZ GD. - POLONIA GDAŃSK 6-2

GTS PRUSZCZ GD. - GEDANIA GDAŃSK 1-1

GTS PRUSZCZ GD. - SOKÓŁ EŁGANOWO 5-1