PORTOWIEC CUP 2015

W sobotę 17 stycznia braliśmy udział w turnieju halowym dla chłopców urodzonych w roku 2004 i młodszych organizowanym przez drużynę Portowca Gdańsk.

Zawody, w których rywalizowało 10 drużyn, odbywały się na hali w Gdańsku Nowym Porcie.

Straszynianie jak burza przeszli swoją grupę eliminacyjną nie przegrywając żadnego z czterech meczów, remisując z KS Sulmin, a następnie wysoko wygrywając z drużynami Jaguara Gdańsk, GAP II Dąbrowa oraz Portowcem Gdańsk. Organizatorzy ustalili system rozgrywek w ten sposób, że wygrywając grupę od razu zmierzyliśmy się w finale z drużyną GAP I Dąbrowa. W regulaminowym czasie mecz nie został rozstrzygnięty, więc o wyniku zdecydowały rzuty karne. Tu niestety ulegliśmy 0-2 i musieliśmy zadowolić się II miejscem.

Najlepszym strzelcem turnieju ponownie został Mateusz Kosiński.

TURNIEJ HALOWY w Nowym Porcie.:

1. GTS STRASZYN – KS SULMIN 0-0
  2. GTS STRASZYN – JAGUAR II GDAŃSK 2-0
  3. GTS STRASZYN – GAP II DĄBROWA 5-0
  4. GTS STRASZYN – PORTOWIEC GDAŃSK 05 3-1
  5. FINAŁ : GTS STRASZYN – GAP I DĄBROWA 0-0 K.0-2

NAJLEPSZY STRZELEC: MATEUSZ KOSIŃSKI

GT PRUSZCZ GDAŃSKI – STRASZYN : Kotarski Jakub, Dzierżawski Igor – Matysiak Jan, Koryciński Kacper, Sawicki Marcel, Kaim Błażej, Kosiński Mateusz, Jasiński Nikodem.

BRAMKI : Kaim Błażej x 3, Kosiński Mateusz x 6, Koryciński Kacper

BRAWO CHŁOPCY !!!