ROZGRYWKI TURNIEJOWE WIOSNA 2015 - PODSUMOWANIE

GTS Pruszcz Gdański w sezonie rozgrywkowym 2014 / 15 rywalizował w rozgrywkach turniejowych w ramach Pomorskiego Związku Piłki w kategorii JE 1. Zespół był podzielony na dwie drużyny: jedna drużyna została przydzielona do grupy XVI i rywalizowała z AP Lechią Gdańsk, Czarnymi Pruszcz, Gedania Gdańsk oraz Polonią Gdańsk, natomiast druga do grupy XVIII i rywalizowała z drużynami Olimp Mierzeszyn, Sokół Ełganowo, Czarni II Pruszcz, Gedania II Gdańsk.

GTS I występujący w grupie XVI zajął bardzo dobre II miejsce ustępując jedynie zespołowi AP Lechia Gdańsk. W całych rozgrywkach wygrał 8 spotkań , zremisował 4 oraz 4 przegrał. Bilans bramkowy 36 – 22

GTS II występował natomiast w grupie XVIII. Młodzi zawodnicy z gminy Pruszcz Gdański, zdominowali swoją grupę nie przegrywając ani jednego meczu. Zanotowali 15 zwycięstw, 1 remis i ani jednej porażki. Bilans bramkowy 58-6.

W przyszłym sezonie chłopcy będą występować już w formie normalnej ligi.

Młodzi zawodnicy GTS Pruszcz Gdański we wszystkich turniejach zaprezentowali ogromne zaangażowanie. Co najważniejsze w ich grze widać stały postęp i powoli zaczynają zaliczać się do czołówki województwa pomorskiego, a to właśnie postęp najbardziej cieszy Trenerów. Cieszy również bardzo dobra gra.

Na wyróżnienie zasługują wszyscy zawodnicy !!!

Poniżej komplet wyników reprezentantów Gminy Pruszcz Gdański:

GTS PRUSZCZ GD. - LECHIA GDAŃSK 3-0 v.o. / 2-2 / 1-4 / 0-2

GTS PRUSZCZ GD. - CZARNI PRUSZCZ 0-3 / 0-0 / 4-3 / 1-3

GTS PRUSZCZ GD. - POLONIA GDAŃSK 6-2 /3 -0 / 4-0 / 4-0

GTS PRUSZCZ GD. - GEDANIA GDAŃSK 1-1 / 1-0 / 4-0 / 2-2

GTS PRUSZCZ GD. - SOKÓŁ EŁGANOWO 5-1 / 4-0 / 3-0 / 3-0

GTS PRUSZCZ GD. - OLIMP MIERZESZYN 7-1 / 3-0 / 7-0 / 6-0

GTS PRUSZCZ GD. - CZARNI II PRUSZCZ 3-0 / 3-0 / 2-0 / 1-1

GTS PRUSZCZ GD. GEDANIA II GDAŃSK 3-1 / 3-0/ 2-0 / 3-2

KADRA GTS : Dzierżawski Igor, Kotarski Jakub – Burzyński Oskar, Dembek Olaf , Dębiński Krzysztof, Jasiński Nikodem, Kaim Błażej, Koryciński Kacper, Kosiński Mateusz, Kowalski Maciej, Lender Jakub, Matuk Filip, Matysiak Jan, Piętka Kacper, Pydych Mateusz, Sawicki Marcel, Walczak Kacper, Wierzbicki Maksymilian, Misztal Mateusz, Płotka Mateusz

TRENERZY: Łukasz Gajowniczek, Sławomir Matuk